Керівництво місцевого цукрового заводу вирішило «зекономити» на платежах до бюджету більше 3,6 млн. грн. Про це розповів начальник оперативного управління ГУ Міндоходів у Харківській області Сергій Мережко.
За словами посадовця, у ході перевірок оперативники встановили, що зазначене підприємство протягом двох з половиною років зверталося за послугами до фіктивного партнера. З’ясувалось, що «контрагент» цукрового заводу фактично не мав ані директора та працівників, ані жодного приміщення.
Так, ведучи свій бізнес за допомогою фіктивної фірми, керівництво цукрового заводу ухилилося від сплати ПДВ в особливо великих розмірах.«Матеріали даного правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідування за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України, - зазначає Сергій Мережко, – наразі слідство триває».
Оперативне управління ГУ Міндоходів у Харківській області
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 431 | Додав: Margo_Ko | Дата: 18.11.2014 | Коментарі (0)

Днями в Куп’янській ОДПІ відбувся круглий стіл за участю заступників начальника інспекції Богатирьової І.В. та Лукшина І.В., громадян та підприємців міста, а також спеціалістів юридичного сектору Куп’янської ОДПІ. Темою круглого столу стало реформування податкової системи, антикорупційні заходи, а також проведення в Україні традиційного заходу – Тиждень права.
Працівниками юридичного сектору доведено до відома присутніх новації в законодавстві, що відбулися протягом останнього часу, зокрема про
• розгляд адміністративних справ з огляду на Закон «Про відправлення правосуддя та кримінального судочинства у зв’язку з проведенням антитерористичної операції». Було роз’яснено, що, починаючи з 2 вересня 2014 року позови відносно адміністративних спорів, підсудних Донецькому та Луганському адмінсудам, подаються до Запорізького та Харківського адміністративних судів відповідно.
• Порядок електронного адміністрування ПДВ. Постановою КМУ від 16 жовтня 2014р. N 569 «Деякі питан ... Читати далі »
Переглядів: 437 | Додав: Margo_Ko | Дата: 18.11.2014 | Коментарі (0)

Investigationes
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915+7 495 287-42-34 info@ucoz.com
Mirum
sample map